KADRA I REKOMENDACJE PROS

Nasza kadra zajmuje się komplementarnym podejściem do treningu opierając się na badaniach naukowych oraz wieloletnich doświadczeniach.
Poznaj nas!

piotr molasy
Piotr
Molasy
Trener przygotowania motorycznego
kuba t
Jakub
Tokajuk
Trener przygotowania motorycznego
oskar kadra
Oskar
Kasperek
Trener przygotowania motorycznego
marek kadra
Marek
Podgórski
Trener przygotowania motorycznego
kuba m fizjo
Jakub
Molasy
Fizjoterapeuta
ania kadra
Anna
Weinzieher
Trener przygotowania motorycznego
jurek kadra
Jurek
Hejnar
Fizjoterapeuta
jasiek kadra
Jasiek
Żelazek
Trener przygotowania motorycznego
Aleksandra
Rutkowska
Fizjoterapeuta

REKOMENDACJE

Jasiek Żelazek to znakomity trener. Duża wiedza i pełen profesjonalizm.

– Stefan Weglowski

Trener Piotr Molasy to fachowiec i profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Przywiązuje ogromną uwagę do detali oraz dba o rozwój zawodnika zarówno na siłowni jak i poza nią – przygotowuje długoterminowe założenia treningowe, monitoruje proces regeneracji czy układa dietę. Jedną z jego najlepszych cech jest ciągła chęć rozwijania się i dodawania nowych rzeczy do swojego warsztatu trenerskiego. Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy trener przygotowania motorycznego z jakimi miałem okazje współpracować.

– Filip Kolasiński, tenis ziemny, wicemistrz Polski do lat 23 Top 100 w Światowym Rankingu Juniorskim

Jakub Tokajuk jest trenerem, który sprawuje nade mną opiekę pod kątem przygotowania motorycznego/siłowego od 2.5 roku. Pomimo sporej ilości jednostek treningowych w treningu triathlonowym który wykonuje, Kuba doskonale wie jak poruszać się w tym obszarze aby dobrać idealne obciążenia, które nie wypływają negatywnie na pozostałe dyscypliny. Jest trenerem kompletnym, cierpliwym i zaufanym. Kontakt z Jakubem pomiędzy treningami na podstawie raportów/wiadomości jest bardzo sprawny co powoduje że usługa trenerska Kuby jest na najwyższym możliwym poziomie.

– Filip Szymonik, triathlon członek kadry narodowej

Bardzo profesjonalne podejście do zawodnika. Widać , że wie co robi i ciesze się, że trafiłam pod jego skrzydła trenera Jakuba Tokajuk :). 

– J. Dorociak, Wioślarka, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Bardzo profesjonalne podejście do zawodnika. Widać , że wie co robi i ciesze się, że trafiłam pod jego skrzydła trenera Jakuba Tokajuk :). 

– J. Dorociak, Wioślarka, multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Z Kuba zaczęłam pracować po urodzeniu dziecka. Szybko a przede wszystkim bezpiecznie wróciłam do formy sportowej z przed ciąży. Kuba ma ogromna wiedzę i pasje. Przez prawie trzy lata naszej pracy dowiedziałam i nauczyłam się więcej niż przez wcześniejsze 10lat treningu. Zaczęłam osiągać bardzo duże rekordy życiowe. Bardzo polecam współpracę z Kuba! 🙂

– Wioślarka, dwukrotna Mistrzyni Świata U-23

I credit so much of my success and improvement over the past 2 years both on the field and in the gym to working with Mark. Mark takes the time to understand who you are a person and as an athlete, and is able to communicate with you on a personal level to get the most out of you. It’s very easy to tell how much pride Mark takes in his craft and his ability to address your needs really helps make who he’s working with not only a healthier and stronger athlete, but also a more understanding one. If you have the chance I 100% recommend working with Mark. Your results will prove it. 

– Kyle Bell, Baseball Player

Profesjonalna opieka – mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę popartą uzyskanym wykształceniem, ukończonymi szkoleniami i praktyką. Ponadto, po zakończeniu procesu rehabilitacji uzyskałem zalecenia (w formie zestawu ćwiczeń), które pomogą uniknąć podobnych urazów.
Miła atmosfera – oprócz uzyskanej rzetelnej informacji zwrotnej z Olą można swobodnie porozmawiać.
Wspólnie z Olą współpracowaliśmy dwukrotnie, były to urazy barku i przywodziciela.
Z czystym sumieniem polecam. 

– Łukasz

Ola (zwracamy się do siebie po imieniu, co zdecydowanie ułatwia nam kontakt) to świetny specjalista fizjoterapii i jednocześnie miła, skromna osoba. Bardzo dokładna, w pełni zaangażowana w proces rehabilitacji, szukająca różnych rozwiązań, ale również wymagająca pełnej współpracy od pacjenta. Byłem zaskoczony jaką czerpała satysfakcję z postępów w moim powrocie do sprawności, a miałem już wyznaczony termin operacji kręgosłupa L5/S1. Na operację się sie zdecydowałem, a wspólnym wysiłkiem w postaci terapii manualnych, zestawów ćwiczeń, rozciągania, rolowania normalnie aktywnie funkcjonuję, pływam, gram w tenisa, jeżdzę na rowerze, na nartach. Pomimo, że czasami boli , że czasami nie jest komfortowo, to zawsze na kolejną wizytę idę z radością i uśmiechem, bo wiem, że mi to poprostu pomaga i przynosi efekty. Polecam Olę z pełnym przekonaniem.

– Grzegorz

Ćwiczę z Anią regularnie już od kilku lat, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu czuje się lepiej, wyglądam lepiej i przestałem regularnie łapać kontuzje podczas innych sportów (piłka, squash etc.). Jej entuzjazm jest zaraźliwy, z szerokim uśmiechem umie zmotywować nawet do szczerze nielubianych przeze mnie ćwiczeń. Dodatkowo, w planie treningowym potrafi połączyć to co ja chcę osiągnąć, z tym co będzie dla mnie zdrowe – szczerze polecam 🙂

– Grzegorz

Ania to trener przy którym czuję się swobodnie na każdym treningu i nie mogę doczekać się kolejnego. Jest trenerem bardzo zaangażowanym w rozwój zawodnika, ciagle szuka nowych rozwiązań. Łatwy i sprawny kontakt sprawia, że zachowanie ciągłości treningu podczas moich wyjazdów na zgrupowania nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki Ani mogę ścigać się z czołowmi zawodniczkami na świecie ale co ważniejsze czerpie przyjemność z tego co robię ?

– Wiktoria Gołębiowska, żeglarka

Trener Jasiek jest bardzo zaangażowany, profesjonalny i z ogromną wiedzą. Trening zawsze dopasowany do zawodnika i potrzeb. Polecam każdemu.

– Adam Bronka, tenisista

Trafiłam do Jurka z rekomendacji lekarza ortopedy po operacji kręgosłupa 2 lata temu. Jurek zrobił dokładny wywiad, zapoznał się z wynikami badań i zaproponował serię spotkań terapii manualnej, wspartej dodatkowo ćwiczeniami do samodzielnego wykonywania w domu. Bardzo cenię jego wiedzę, kompetencje, skuteczność i spokój. A przede wszystkim Jurek jest świetną, pozytywną osobą. Polecam serdecznie!

– Ula

Jurek to najlepszy rehabilitant sportowy ! Specjalizuje się w stawianiu na nogi po długich i ciężkich biegach.

– Tomek Zyśko, ultramaratończyk, drugi Polak w historii, który ukończył Brazil 135 Ultramarathon

Jakub Molasy to rzeczowy, zaangażowany specjalista. Sprawny w komunikacji, uważny i słuchający. W przystępny sposób dzieli się wiedzą. Po pierwszej wizycie wiem, że trafiłem w dobre ręce.

– Tomasz

Jakub Molasy to najbardziej rzetelny fizjoterapeuta u jakiego byłam. Nie dość, że pomógł uporać mi się z moim problemem, to jeszcze szczegółowo wytłumaczył, dlaczego tak się dzieje i czego mam unikać. Polecam każdemu z ręką na sercu. Bede wracać regularnie!

– Aleksandra