Aleksandra

Rutkowska

Fizjoterapeuta

 

Kontakt
+48 509 097 925
aleksandraa.rutkowskaa@gmail.com

fb fb


 

Aleksandra Rutkowska – ZnanyLekarz.pl

O mnie:

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia. Aktywna zawodowo od 5 lat. Specjalizuję się w ortopedii i fizjoterapii sportowej. Doświadczenie nieustannie zdobywam uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz opiekując się kadrą narodową – głównie biegaczy – w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Zajmuję się również zawodnikami rugby Legii Warszawa oraz pasjonatami sportu.

Do głównych obszarów mojego rozwoju zawodowego należą:
– urazy mięśniowe, więzadłowe oraz stawowe
– bóle stawów obwodowych pochodzenia urazowego i przeciążeniowego
– bóle kręgosłupa
– fizjoterapia przed i pooperacyjna

W swojej praktyce chętnie wykorzystuję elementy medycznego treningu terapeutycznego skoncentrowanego na poprawie zakresu ruchu w stawach, aktywizacji mięśni głębokich oraz indywidualnych celach pacjenta.

Rekomendacje
Profesjonalna opieka – mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę popartą uzyskanym wykształceniem, ukończonymi szkoleniami i praktyką. Ponadto, po zakończeniu procesu rehabilitacji uzyskałem zalecenia (w formie zestawu ćwiczeń), które pomogą uniknąć podobnych urazów.
Miła atmosfera – oprócz uzyskanej rzetelnej informacji zwrotnej z Olą można swobodnie porozmawiać.
Wspólnie z Olą współpracowaliśmy dwukrotnie, były to urazy barku i przywodziciela.
Z czystym sumieniem polecam. – Łukasz

Ola (zwracamy się do siebie po imieniu, co zdecydowanie ułatwia nam kontakt) to świetny specjalista fizjoterapii i jednocześnie miła, skromna osoba. Bardzo dokładna, w pełni zaangażowana w proces rehabilitacji, szukająca różnych rozwiązań, ale również wymagająca pełnej współpracy od pacjenta. Byłem zaskoczony jaką czerpała satysfakcję z postępów w moim powrocie do sprawności, a miałem już wyznaczony termin operacji kręgosłupa L5/S1. Na operację się sie zdecydowałem, a wspólnym wysiłkiem w postaci terapii manualnych, zestawów ćwiczeń, rozciągania, rolowania normalnie aktywnie funkcjonuję, pływam, gram w tenisa, jeżdzę na rowerze, na nartach. Pomimo, że czasami boli , że czasami nie jest komfortowo, to zawsze na kolejną wizytę idę z radością i uśmiechem, bo wiem, że mi to poprostu pomaga i przynosi efekty. Polecam Olę z pełnym przekonaniem. – Grzegorz