NASI PARTNERZY

JEST NAM BARDZO MIŁO POINFORMOWAĆ WAS, ŻE DOŁĄCZYLIŚMY DO GRONA PARTNERÓW CYKLU TURNIEJÓW MONTA CUP 2023, ORGANIZOWANEGO PRZEZ KLUB SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MONTA.

KLUB SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MONTA, TO OBOWIĄZKOWE MIEJSCE NA  SPORTOWEJ MAPIE WARSZAWY! ZNAJDZIECIE TU PROFESJONALNE BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ, ŚWIETNYCH SPECJALISTÓW I PRZEDE WSZYSTKIM NIEZASTĄPIONY KLIMAT I ATMOSFERĘ. DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ O KLUBIE MONTA: https://www.montaclub.com.pl/

logo PRIMATE

WSPÓŁPRACUJEMY Z CATERINGIEM DIETETYCZNYM PRIMATE. DZIĘKI DIECIE WYSOKIEJ JAKOŚCI, NASI PODOPIECZNI MOGĄ OSIĄGAĆ LEPSZE REZULTATY TRENINGOWE.
UŻYJ KODU ZNIŻKOWEGO PM2AM I SKORZYSTAJ Z OFERTY PRIMATE.

DBAJĄC O NAJLEPSZY DOBÓR SUPLEMENTACJI DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH WSPÓŁPRACUJEMY ZE SKLEPEM NEXTLEVEL. ICH PRODUKTY MOŻESZ DOSTAĆ RÓWNIEŻ W NASZEJ PLACÓWCE.
UŻYJ KODU ZNIŻKOWEGO PROS5 I SKORZYSTAJ Z OFERTY NEXT LEVEL

NASI PARTNERZY

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ MATMARCO JESTEŚMY PEWNI, ŻE SPRZĘT TRENINGOWY Z KTÓREGO KORZYSTAMY JEST PROFESJONALNY, BEZPIECZNY I ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANY DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

matmarco logo biale

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY NASI SPORTOWCY NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA PRACOWALI NA SPRZĘCIE WYSOKIEJ JAKOŚCI. TO WŁAŚNIE GWARANTUJE NAM WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ TRAINING SHOW ROOM.

training show room logo

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ 4SPORT LAB OFERUJE NAM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZANIA TESTÓW WYDOLNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DZIĘKI PROFESJONALNYM USŁUGOM NASI PODOPIECZNI MOGĄ KONTROLOWAĆ I PODWYŻSZAĆ MOŻLIWOŚCI ORGANIZMU, A PRZEZ TO OSIĄGAĆ WYZNACZONE CELE TRENINGOWE.

4 sl for sport lab logo

WIELOLETNIA WSPÓŁPRACA Z KLUBEM SPORTOWYM I OŚRODKIEM WTS DESKI DAJE NASZYM KLIENTOM MOŻLIWOŚĆ TRENOWANIA W PRZYJAZNYM OTOCZENIU, W KTÓRYM KAŻDY POCZUJE PASJĘ DO SPORTU

logo-deski-biale