NASI PARTNERZY

logo PRIMATE

WSPÓŁPRACUJEMY Z CATERINGIEM DIETETYCZNYM PRIMATE. DZIĘKI DIECIE WYSOKIEJ JAKOŚCI, NASI PODOPIECZNI MOGĄ OSIĄGAĆ LEPSZE REZULTATY TRENINGOWE.
UŻYJ KODU ZNIŻKOWEGO PM2AM I SKORZYSTAJ Z OFERTY PRIMATE.

DBAJĄC O NAJLEPSZY DOBÓR SUPLEMENTACJI DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH WSPÓŁPRACUJEMY ZE SKLEPEM NEXTLEVEL. ICH PRODUKTY MOŻESZ DOSTAĆ RÓWNIEŻ W NASZEJ PLACÓWCE.
UŻYJ KODU ZNIŻKOWEGO PROS5 I SKORZYSTAJ Z OFERTY NEXT LEVEL

NASI PARTNERZY

WIELOLETNIA WSPÓŁPRACA Z KLUBEM SPORTOWYM I OŚRODKIEM WTS DESKI DAJE NASZYM KLIENTOM MOŻLIWOŚĆ TRENOWANIA W PRZYJAZNYM OTOCZENIU, W KTÓRYM KAŻDY POCZUJE PASJĘ DO SPORTU

logo-deski-biale

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ MATMARCO JESTEŚMY PEWNI, ŻE SPRZĘT TRENINGOWY Z KTÓREGO KORZYSTAMY JEST PROFESJONALNY, BEZPIECZNY I ODPOWIEDNIO DOSTOSOWANY DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.

matmarco logo biale

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ 4SPORT LAB OFERUJE NAM MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZANIA TESTÓW WYDOLNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DZIĘKI PROFESJONALNYM USŁUGOM NASI PODOPIECZNI MOGĄ KONTROLOWAĆ I PODWYŻSZAĆ MOŻLIWOŚCI ORGANIZMU, A PRZEZ TO OSIĄGAĆ WYZNACZONE CELE TRENINGOWE.

4 sl for sport lab logo

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY NASI SPORTOWCY NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA PRACOWALI NA SPRZĘCIE WYSOKIEJ JAKOŚCI. TO WŁAŚNIE GWARANTUJE NAM WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ TRAINING SHOW ROOM.

training show room logo