PROS Performance Training

PROS Performance Training to system przeznaczony do pracy z zawodowymi sportowcami jak również amatorami.

 

System składa się z szeregu testów sprawnościowych i sportowych dopasowanych do Twojej dyscypliny sportowej. Planujemy zarówno poszczególne makrocykle jak i cały sezon treningowy, by ustalić kiedy będziesz w najlepszej formie.

 

Dzięki licznym testom funkcjonalnym, siłowym, szybkościowym i wytrzymałościowym jesteśmy w stanie zaplanować Twój trening z dokładnością i skrupulatnością profesjonalnych sportowców.

 

Już teraz możesz pracować jak zawodowiec!

Cele treningowe

Trening przygotowania motorycznego dla młodzieży

Dzięki temu treningowi Twoje dziecko będzie szybsze, silniejsze, bardziej wytrzymałe oraz mniej narażone na kontuzję. Trening jest dostosowywany do wieku, dyscypliny sportu oraz osiągnięć młodego zawodnika.

Trening przygotowania motorycznego

Trening przygotowania motorycznego obejmuje bardzo szeroką gamę pracy niezbędną do bycia w jak najlepszej formie. W zależności od okresu przygotowań praca będzie skupiać się na stabilności i mobilności, sile, mocy, szybkości, równowadze, priopriocepcji i wytrzymałości.

Profilaktyka kontuzji

Trening ukierunkowany na poprawę sprawności funkcjonalnej całego ciała, wzmocnienie narażonych grup mięśniowych oraz stabilizacji stawów - w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej.

Opieka startowa

Nasi podopieczni otoczeni są kompleksową opieką startową obejmującą plan przygotowawczy do startu/sezonu. W treningu skupiamy się na rozgrzewce przedstartowej, starcie właściwym oraz regeneracji.

Testy sprawnościowe i wydolnościowe

Programowanie treningu to podstawa jego efektywności. Poznaj możliwości swojego ciała dzięki profesjonalnym testom sportowym. W PROS przeprowadzamy szereg testów funkcjonalnych, szybkościowych i wydolnościowych dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom swojego treningu.

Opieka dietetyczna

Nasz dietetyk sportowy wskaże Ci badania jakie należy wykonać. W oparciu o ich wyniki pomoże Ci zaplanować indywidualny plan żywienia tak, by Twoje rezultaty i cele treningowe były wspierane przez odpowiednie i zbilansowane posiłki.

KROK PO KROKU

PRZED WIZYTĄ

Wybór specjalisty

Wybierz swojego specjalistę z naszej kadry, który najbardziej odpowiada Twojemu problemowi. Jeśli chcesz naszej porady jakiego specjalistę wybrać skontaktuj się z nami.
Step
1

Kontakt

Zadzwoń bezpośrednio do trenera pod numer znajdujący się w jego profilu, dzięki czemu od razu będziemy mogli poznać Twój problem i lepiej przygotować się do jego rozwiązania.
Step
2

Przygotowanie do wizyty

Na wizytę weź ze sobą wszystkie badania, które uważasz, że mogą się przydać. Mogą one pomóc trenerowi w lepszym diagnozowaniu problemu i opracowywania planu treningowego. Niezbędny będzie też strój na zmianę oraz ręcznik.
Step
3

Nasi trenerzy

Nasz kadra trenerska to doświadczenie czerpane z naszej wieloletniej pracy oraz wiedza zdobywana na międzynarodowych szkoleniach i kursach.

piotr molasy
Piotr
Molasy
Trener przygotowania motorycznego
kuba t
Jakub
Tokajuk
Trener przygotowania motorycznego
ania kadra
Anna
Weinzieher
Trener przygotowania motorycznego
jasiek kadra
Jasiek
Żelazek
Trener przygotowania motorycznego
marek kadra
Marek
Podgórski
Trener przygotowania motorycznego

Dieta

Jesteś tym co jesz

Dieta to jeden z podstawowych czynników wpływających na sukces Twoich treningów.
Sposób żywienia w treningu sportowca odpowiada za jego wiele przyszłych osiągnięć. Dbając o jej komplementarność, kaloryczność i indywidualne dopasowanie do potrzeb – zapewnia odpowiednią regeneracje i paliwo do treningu. W PROS dzięki stałej współpracy trenerów oraz dietetyka sportowego, każda jednostka treningowa będzie wspierana przez odpowiednio zaprogramowane zaplecze dietetyczne. 

Cennik

TRENINGI PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO

Dbając o dobro i spersonalizowane opiekę nad naszymi Podopiecznymi, wszystkie usługi wyceniamy indywidualnie. Poniżej znajdziecie przykładowe formy współpracy. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Pierwsza konsultacja trenerska
60 - 90 minut
 • Test funkcjonalny
 • Pomiar składu ciała
 • Wywiad treningowy
 • Porady treningowe
 • Przedstawienie zarysu planu treningowego


*cena jest zależna od typu objętej współpracy i jest ustalana przez trenera podczas rozmowy telefonicznej i wstępnego wywiadu.
Price180-300 zł*
Współpraca trenerska
60 minut
 • Testy funkcjonalne
 • Testy sprawnościowe
 • Testy siły, mocy i wytrzymałości
 • Testy szybkościowe
 • Regularne pomiary składu ciała
 • Pełna opieka trenerska podczas trwania pakietu
 • Rozpisywanie dodatkowych indywidualnych planów


*cena jest zależna od typu objętej współpracy i jest ustalana przez trenera podczas rozmowy telefonicznej i wstępnego wywiadu.
Price180 - 300 zł*
Współpraca z klubami sportowymi i grupami sportowymi
Współpracujemy na podłożu:
 • Wykonywania testów sprawnościowych FMS, MCS, testów szybkościowych, wydolnościowych, zwinnościowych, skocznościowych i specjalistycznych w zależności od sportu.
 • Programowanie treningu przygotowania motorycznego
 • Programowanie treningu profilaktyki urazów pod indywidualne potrzeby zawodników